Samochody służbowe dla firm - dlaczego warto zdecydować się na wyhnajem?

Gdy prowadzi się firmę, posiadanie do dyspozycji samochodu to czasami konieczność, a czasami po prostu wygoda. Nie jest tajemnicą, że samochód w firmie się przydaje i pozwala zyskać na czasie. Niemniej koszt zakupu samochodu to zazwyczaj spory wydatek. Dochodzą do tego koszty utrzymania samochodu(ubezpieczenia, naprawy) i obowiązki - wszystkie te cechy sprawiają, że raczej nie jest to wydatek na który szybko decydują się przedsiębiorcy, szczególnie Ci dopiero rozkręcający swój biznes. Potrzebujesz samochodu służbowego, ale obawiasz się, kosztów? W takim razie wynajmij auto z Traficarem!

Wynajem samochodów dla firm

Wbrew temu co sądzi wiele osób, wynajem samochodów służbowych nie jest możliwościa zarezerwowaną wyłącznie dla wielkich przedsiębiorstw. Średnie i małe przedsiębiorstwa również mogą korzystać z atutów tego rozwiązania, bez obawy o koszty które mogłyby je przygnieść! Koszt wynajmu bardzo komfortowego samochodu przedstawia się cenowo o wiele korzystniej niż zakup pojazdu na własność. Szczególnie gdy biznes dopiero startuje, lub gdy w firmie z samochodu będzie korzystać się raz na jakiś czas. Gdy chcesz uniknąć wysokich kosztów, jak również obowiązków związanych z posiadaniem swojego samochodu firmowego, wynajmij auto z Traficarem i korzystaj z zalet tego rozwiązania.

Samochody na wynajem dla Twojej firmy

Możliwość wynajmu samochodu to również nieoceniona opcja, gdy dana firma dysponuje swoją flotą samochodów służbowych, ale zdarzają się okresy, że jest ich zbyt mało w porównaniu do zapotrzebowania. Jeżeli taki deficyt ma miejsce raz na jakiś czas nie ma większego sensu inwestować w kupno bądź leasing kolejnego samochodu. Wynajmij auto z Traficarem na potrzebny okres czasu i nie zwalniaj tempa. 

Samochody służbowe dla firm - dlaczego warto zdecydować się na wyhnajem?

Zalety wynajmu samochodów dla firmy

O tym, że wynajem samochodu przedstawia się bardzo korzystnie w stosunku do kupna samochodu na własność, wspomniano wyżej. Oszczędność pieniędzy to nie jedyna zaleta. 

Samochody dostępne pod wynajem to komfortowe pojazdy, dysponujące nowoczesnym wyposażeniem. Co najważniejsze, są to pojazdy bardzo bezpieczne, regularnie dokładnie sprawdzane pod kątem sprawności. 

Kolejnym atutem dla wielu przedsiębiorców będzie fakt, że w przeciwieństwie do leasingu, wynajem samochodu dla firmy nie spowoduje ograniczenia zdolności kredytowej przedsiębiorstwa.

Opcje wynajmu samochodu dla firm

Wybierz najbardziej dogodną opcję dla Twojej firmy i wynajmij auto z Traficarem. W odpowiedzi na różne zapotrzebowania klientów, przygotowano 3 różne opcje wynajmu: na zawołanie(w aplikacji aktywujesz potrzebną ilość kont służbowych), na vouchery i na wyłączność(Twoja firma zyskuje dostęp do określonej liczby samochodów na wyłączność). Zastanów się która możliwość najbardziej odpowiada temu, czego potrzebujesz w swoim biznesie.  Oczywiście za wynajem wystawiane są faktury zbiorcze wraz z bilingami. 

Wynajem samochodu to znakomita opcja dla firm różnego rodzaju: małych i rozbudowanych, istniejących już lata czy dopiero debiutujących na rynku. Pozwala cieszyć się zaletami samochodu służbowego, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów i bez szeregu obowiązków z jakimi wiązałoby się posiadanie go na własność.