Kilka ciekawych pomysłów na imprezy integracyjne w Krakowie

Kraków jest kulturalny, kreatywny i dynamiczny. Oferuje wiele wyjątkowych atrakcji. Nie musimy się wcale ograniczać do najpopularniejszych, obleganych przez turystów z całego świata. Od zabytków architektonicznych po energetyzujące życie nocne, od komunistycznych relikwii po festiwale muzyki współczesnej, Kraków ma naprawdę wiele do zaoferowania. To doskonałe miejsce na firmową imprezę integracyjną.

Skoki spadochronowe w Krakowie

Skoki spadochronowe są jednym z najbardziej ekscytujących sportów ekstremalnych. Możesz zdecydować się na skok spadochronowy w Krakowie pełny adrenaliny. To doskonały sposób na urozmaicenie programu imprezy integracyjnej.

Możesz też zaoferować pracownikom wiele innych atrakcji. Zobacz najciekawsze z nich.

Kilka ciekawych pomysłów na imprezy integracyjne w Krakowie 

Krakowska Manufaktura Czekolady

Oferuje tradycyjne, czekoladowe przysmaki. Jeśli lubisz słodycze, koniecznie musisz odwiedzić to wyjątkowe miejsce. Krakowska Manufaktura Czekolady znajduje się w samym centrum miasta. Możesz tutaj spróbować ciastek, ciast i pralin. W menu znajdziesz też białą, mleczną i gorzką czekoladę do picia. Słodkości są przygotowywane według oryginalnych i tradycyjnych przepisów z całej Galicji. Możesz też tutaj kupić ręcznie robione batony lub figurki. To idealny prezenty dla członków rodziny i przyjaciół.  Możesz również zobaczyć, jak pracują mistrzowie czekolady.
Krakowska Manufaktura Czekolady organizuje również warsztaty, podczas których możesz ciekawe informacje o produkcji czekolady, a nawet samodzielnie ją zrobić.

Zakrzówek i Skałki Twardowskiego

Małe jezioro w starym kamieniołomie, otoczone pięknymi, wapiennymi skałami, znajduje się w dzielnicy Ruczaj, zaledwie 20 minut od centrum miasta. To ulubione miejsce podczas wakacji wśród mieszkańców i studentów. Panują tutaj doskonałe warunki do nurkowania, pływania, pikników i wspinaczki. 

Dno jeziora kryje prawdziwe skarby: mały samolot z lat 60., stary samochód, autobus, a nawet biurko z komputerem. Woda jest bardzo czysta, więc wszystko jest dobrze widoczne. Jezioro ma głębokość 15-30 metrów. Możesz łatwo wypożyczyć sprzęt do nurkowania lub wspinaczki.

Plac Izaaka

Ciężarówki z jedzeniem ukryta między krętymi uliczkami dzielnicy żydowskiej, cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Serwuje słodkie i pikantne potrawy, np. tajskie lody, ciasto kominowe, zdrowe dania i koktajle acai, smażone ryby, dania kuchni meksykańskiej i wegańskiej oraz grillowane mięso. 

Nawiedzony dom

Jedną z najbardziej znanych krakowskich legend jest ta o nawiedzonym domu przy ul. Kusocickiej. Zbudowano go na starym cmentarzu przez dwóch braci, ale nigdy nie został ukończony, ponieważ jeden z nich zabił drugiego, a wkrótce potem popełnił samobójstwo. Wiele osób próbowało dokończyć i sprzedać dom, ale żadnej się to nie udało. Teraz w domu znajduje się wiele przerażających graffiti. Obok domu znajduje się opuszczona kaplica cmentarna.

Kilka ciekawych pomysłów na imprezy integracyjne w Krakowie 

Zalew Bagry

To małe jezioro z jedyną piaszczystą plażą w Krakowie. Można tutaj imprezować ze znajomymi przy grillu, pływać, uprawiać żeglarstwo i surfing. Panują tu wyśmienite warunki na spływy kajakowe. Znajduje się zaledwie 30 minut od centrum. Możesz wypożyczyć cały potrzebny sprzęt, zjeść świeże ryby w pobliskiej restauracji, wybrać się na spacer po promenadzie, pograć w siatkówkę lub obserwować ptaki. Miejsce nie jest zatłoczone, nawet w lecie, ponieważ nie ma go w klasycznym przewodniku.